6239 Etsning
F Lindwall, osignerad, 23x38, strömmen mot slottet
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
2674 Etsning
F Lindwall, Stockholms ström, 24x40
Såld: 150 kr
Såldes den 1 mars 2004 -
1173 Etsning
Lindwall, 24x38
Såld: 100 kr
Såldes den 10 mars 2003
Föremål som liknar etsning Lindwall
- Träfflista
- alla
- Visa alla